תמי בריקמן עבדה במשרד פרסום. היא הייתה טובה בזה. עד שנולד בנה הבכור יהלי. אז הרגישה שהיא ממש לא יכולה להמשיך ולעבוד בעולם הפרסום.

תמי מספרת שבמקביל ללידה של יהלי "נולדה לה שריטה" אהבתה לתינוקות, ילדים הורים וכל מה שקשור אליהם! בהיותה אדם סקרן מעמיק ו.. חובב שינה במיוחד התבוננה תמי בשיגרת היום של בנה הפעוט, הפכה בה, ניתחה והעמיקה. נדמה שהיא הצליחה לפצח את הנוסחה שכולנו, הורים עייפים ומיואשים היינו רוצים שתהייה לנו.

כאשר ילדה את בנה השני גיל כבר ידעה איך לנהוג ולאט לאט הפכה ל"גורו" לענייני שינה של חברותיה והחברות שלהן. יום אחד הבינה שזה מה שהיא רוצה לעסוק בו. תינוקות ילדים הורים ו..שינה!

"האהבה שלי לתינוקות והורות והאהבה שלי לשינה הולידו את הבייבי שלי שנקרא "ייעוץ שינה". אני יועצת שינה לתינוקות ופעוטות לפי שיטת "לילה טוב" אמא לשלושה פלוס עסק  ומאושרת בחלקי."

"לא פשוט להיות אמא לשלושה, עצמאית ו"אמא" לעסק טרי. את הסיפוק והכוחות אני שואבת מהפידבקים על עוד תינוק ישן בנחת. עוד הורה שזכה באוויר לנשימה ושפיות".
ברגע משבר, כשהעיינים כבר נעצמות אבל התינוק לא תמי ממליצה שלא לאבד את ההומור ואפילו ממליצה להשתמש במעט ציניות.

מה שנותן להי את הכוח זה לראות מדי שבוע עוד תינוק ישן, עוד תינוק יורד מהידיים, עוד הורה מקבל טיפה אוויר, הרבה שפיות ואת החיים שהלכו לו בזיג זג בחזרה.

תמי אוהבת להשתמש בהומור  – גם ברגעים קשים ומשברים של הלקוחות. היא  אוהבת לכתוב ולתת טיפים ומשלבת את ההומור שהוא חלק ממנה בכתיבה. "אני חושבת שמי שקורא את הפוסטים שאני כותבת, את הבלוג שלי או את עמוד הפייסבוק שלי, מצליח להכיר אותי ולדעת מי, כמה ומה הוא יקבל. אני שואבת המון השראה מהחיים. גם להמשך, גם לרעיונות עתידיים וגם לפוסטים ממקרים של לקוחות, מסיפורים של חברים ומהילדים הפרטיים שלי. כל אלו לא מפסיקים לספק "חומרים" להתמודדויות ולחיים".


המתנה ה"גלויה" שלי היא כמובן לילות רצופים ולהחזיר ללקוחות את השינה, השקט ואיתם את השפיות בחזרה לבית, למשפחה ולזוגיות.
אני חושבת שהמתנה "הסמויה" שלי היא מתנה ללקוחות להמשך הדרך. בכל ליווי כזה לוקחים כלים גם לחיים ולהמשך הדרך בהתמודדויות עם ילדים.


בעתיד הקרוב הייתה רוצה מאוד כמובן, לעזור לעוד ועוד משפחות. במקביל, להמשיך וללמוד מקצועות הורות כגון הדרכת הורים. בעתיד הרחוק היא חולמת על מרכז משלה ובו נאפשר להורים לקבל במקום אחד את כל העזרה לה יזדקקו כמו ייעוץ שינה, ליווי התפתחותי, ייעוץ הנקה ועוד.

וכן, לפנות אליה. אתם תודו לה על כך! יש אמת בפרסום. ותמי מבינה בזה. ממש!

 

דרוג הגולשים:
[כמות מדרגים: 5 ממוצע: 2.6]